Βράβευση Καθηγήτριας

Καταχωρήθηκε στις 4 Απριλίου 2014 από τον/την ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΝΝΩΝ

Η παρακάτω φωτογραφία επιλέχθηκε από το περιοδικό ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ για την εμφάνισή της σε αυτό. Η φωτογραφία τραβήχτηκε από την καθηγήτρια μας κυρία Ρούλα Σιλιντζή ? Λέκκα ένα πρωινό που απλά ο ήλιος την ενέπνεε!

Το επόμενο βήμα ήταν η ανάρτηση της στο Διαδίκτυο, η επιλογή της από το περιοδικό και η βράβευσή της. Θα θέλαμε να εκφράσουμε τα συγχαρητήρια μας στην καθηγήτρια αφού είναι τιμή για εμάς να διδασκόμαστε από τέτοιου είδους πολυάσχολους και με ιδιαιτέρα ενδιαφέροντα καθηγητές.

Άλλος ένας λόγος είναι ότι  η περιοχή μας διαθέτει μεγάλη καλλιέργεια ελαιοδένδρων και φημίζεται για τις ελιές καθώς και για το λάδι της αφού στην φωτογραφία απεικονίζεται ένα δέντρο ελιάς. Ευχόμαστε το ιδιαίτερο ταλέντο σας να αναδειχθεί μελλοντικά και από ανώτερους φορείς.

Και πάλι συγχαρητήρια!