Χοροεσπερίδα του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου Γόννων

Μετανιωμένοι? δήλωσαν όσοι Γοννιώτες δεν μπόρεσαν να παραβρεθούν στο χορό που πραγματοποίησε σε κέντρο διασκέδασης στους Γόννους ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου της κοινότητας, καθώς το κέφι και η  χορευτική διάθεση όλων των συνδαιτημόνων  παρέμεινε στα ύψη μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες, με την ορχήστρα του Μιχαλέ να δίνει το ρυθμό.

Η λαχειοφόρος δε ήταν εξαιρετικά πλούσια και πολλοί ήταν οι τυχεροί, ενώ ο Σύλλογος ευχαριστεί όλους όσοι πρόσφεραν δώρα.

Επίσης ευχαριστούν θερμά για όλα όσα προσφέρουν στους μαθητές του Γυμνασίου τους: Γρ. Παπαγεωργίου, Χρ. Καρπούζα, Η. Τσιούρβα, Κατερίνα Καρπούζα, Αθ. Πανδρεμμένο, Δ. Σιόντα, το Σύλλογο Αρβανίτικων αλόγων «Αγ. Γεώργιος», τους αντιδημάρχους Χρ. Τσούγια και Τσιόπα Γεωργία και το Σύλλογο διδασκόντων του Γυμνασίου Γόννων.